Projekt Busola

Busola – mentoringowy zawodowy

 

Busola jest jednym z projektów SPKK, który powstał dzięki inicjatywie kobiet aktywnych zawodowo współpracujących z naszym Stowarzyszeniem. Projekt ten ma za zadanie pomóc w odnalezieniu odpowiedzi na pytanie jak łączyć trzy ważne aspekty życia: pracę, rodzinę i pasję.

W działaniach Busoli biorą udział młode dziewczyny rozpoczynające karierę zawodową i wkraczające w dorosłe życie oraz mentorki.

 

Więcej o samym projekcie można dowiedzieć się odwiedzając naszą stronę: www.projektbusola.wordpress.com

 

Tymczasem w pod koniec roku 2017 rozpoczęła się już III edycja projektu!

Spotkanie inauguracyjne miało miejsce na Warszawskich Siekierkach (ul. Gościniec 12). Poprowadziły je tegoroczne koordynatorki oraz p. Alicja Gotowczyc – dyrektor Forum Mentorów, które współpracuje z SPKK przy realizacji Busoli.

Przedstawione zostały ogólne zasady mentoringu oraz jego wartości a uczestniczki poprzednich edycji podzieliły się swoim wrażeniami i doświadczeniem.

Spotkanie było również okazją do poznania mentorek, które wzięły dział w debacie i odpowiadały na pytania dotyczące swoich oczekiwań wobec mentoringu indywidualnego.

W tej edycji projektu czekają na nas: prelekcje, szkolenia, panele dyskusyjne oraz indywidualne i grupowe spotkania z mentorkami.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony. Poniżej kilka zdjęć ze spotkania otwierającego III edycję.